VI Niedziela Wielkanocna – 5 maja 2024
1.   Dziś I Komunia Święta. Filip, Maja, Amelia, Julia, Paweł, Filip po raz pierwszy w pełni będą uczestniczyć w Eucharystii przyjmując do serca Chrystusa. Wcześniej Komunia Rocznicowa. Bardzo dziękuję rodzicom za przygotowanie obydwu uroczystości.
2.   Polecam nowy numer tygodnika „Idziemy”.
3.   Trwa maj – miesiąc Maryjny. Litanię będziemy śpiewać bądź odmawiać w zależności od prac przy wymianie posadzki, do których się już przygotowujemy. Prace rozpoczną się 13 maja.
4.   W tym tygodniu przypadają Dni Krzyżowe – modlitwa w intencji krajów głodujących i o dobre urodzaje. Jutro razem z Dziećmi I Komunijnymi odprawimy nabożeństwo przy krzyżu przy kościele. We wtorek o 18.00 spotkamy się przy krzyżu na Dzierżawach (obok p. Nolbrzak), w środę o 18.00 przy Trzech Krzyżach.
5.   W środę Uroczystość św. Stanisława – głównego Patrona Polski.
6.   Trwa peregrynacja Matki Bożej po naszej parafii. Dziękuję rodzinom, które przyjmują Ikonę. Odbiór obrazu według ustaleń rodzin.
7.   Za tydzień o 15 spotkanie Koła Żywego Różańca i nabożeństwo majowe przy figurze Matki Bożej przy plebanii.
8.   Podziękowania za wpłaty na: posadzka – bezimiennie 100 i 200 zł.
9.   Najlepsze życzenia dla solenizantów i jubilatów.
10. Intencje Mszalne w tym tygodniu.