­­­­­­­­­­­­I Niedziela Wielkiego Postu – 25 lutego 2024
1.Dziś pierwsza niedziela Wielkiego Postu. Po Mszy o 11.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania na comiesięczne spotkanie. Za tydzień przed I Komunią Świętą.
2.Bardzo dziękuję P. Annie i Mariuszowi Jaszczak za przygotowanie dekoracji wielkopostnej. P. Wiesławowi za pomoc.
3.W Wielkim Poście Droga Krzyżowa o 16.30 w piątki, zaś Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy o 9.00 lub 11.00. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny. Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w dniach 1-3 marca 2024.  Przy krzyżu wielkopostnym jak w poprzednim roku jest skrzynka na jałmużnę wielkopostną.
4. Polecam nowy numer tygodnika Idziemy. W nim piękne artykuły na temat przeżywania Wielkiego Postu
5.Dziękuję ministrantom za udział w dekanalnym turnieju w piłkę halową.
6.Ofiary na posadzkę: bezimiennie 200 zł. i 70 zł., bezimiennie fundator paschału 280 zł.
7.  Intencje Mszy Świętych.
8.  Najlepsze życzenia dla jubilatów i solenizantów. P. Krystyna Kwapisz kończy 97 lat.
9.  W tym roku planowane są 3 wyjazdy-wycieczki. Sandomierz, Jasna Góra i Lipno. Zapisy u P. Magdaleny Aleksandrzak.
10.            Na kolejny tydzień Wielkiego Postu niech Pan Bóg nam błogosławi.