IV Niedziela Wielkanocna – 21 kwietnia 2024
1. Dziś Niedziela dobrego Pasterza. Polecajmy Bogu sprawę powołań. Po Mszy o 11.00 spotkanie przed I Komunią Rocznicową.
2.  Polecam nowy numer tygodnika „Idziemy”. Pasterz dobry, czyli jaki? Odpowiedź na pytanie o współczesnych duchownych.
3.  Bardzo dziękuję Ewie i Robertowi Wnukom za pielęgnację roślin wokół plebanii i ufundowanie nowych taczek. Zaległe podziękowania dla Krzysztofa Kaźmierczaka za pracę przy wyrównywaniu terenu na cmentarzu. Podziękowania dla fundatorów świec ołtarzowych.
4.   Podziękowania za wpłaty na: posadzka – bezimiennie 100 i 100.
5.   Proszę o zgłaszanie wszystkich prac na cmentarzu przed ich rozpoczęciem.
6.   Trwa peregrynacja Matki Bożej po naszej parafii. Dziękuję rodzinom, które przyjmują Ikonę. Odbiór obrazu według ustaleń rodzin.
7.   Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie prowadzi kampanię promującą rodzicielstwo zastępcze. Informacje na tablicy ogłoszeń.
8.   Z wydatków: naprawa nagłośnienia przenośnego 440 zł.
9.   Intencje Mszalne w tym tygodniu.