XI Niedziela Zwykła – 16 czerwca 2024
1.    Po Mszy o 11.00 spotkanie dla rodziców w sprawie terminów I Komunii w roku 2026 i 2027
2.    Polecam  nowy numer tygodnika „Idziemy”.
3.    Są jeszcze miejsca na wyjazd do Sandomierza. Informacje u p. Magdaleny Aleksandrzak. Wyjeżdżamy w środę o 5.00.
4.    Ofiary na malowanie z Grabiszewa 1650, Krzysztof Próchniewicz 400 zł, Łuczak – 200, bezimiennie 100, 700 zł.
5.    Zakończyliśmy prace przy wymianie posadzki i malowaniu. Koszt wymiany posadzki 98 tyś. W tym tygodniu po rozliczeniu rusztowania rozliczymy się też za malowanie. Dziękuję p. Mirosławowi Marciniakowi za wykonanie. Dziękuję pracownikom: Tomaszowi Michalskiemu, Sławomirowi Kamińskiemu, Jackowi Trocha, Piotrowi Wrona. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy chcieli pomóc przy sprzątaniu. Grażyna i Piotr Borsiak, Aleksandra Czyżnik, Ewa Bednarek, Zenon i Jadwiga Bednarek, Michał Pająk, Tomek Szymczak, Ewa Idzikowska, Jacek Król, Małgorzata Świątczak, Stanisław Borsiak, Marzena i Zbyszek Aleksandrzak, Barbara Olczyk, Wiesław Ługowski, Wiesława i Julia Sęczkowskie, Zenon Majtczak, Robert Wnuk. Dziękuję Annie Marciniak, Marlena Kamińska, Iwona Żak.
6.    Zostało zamontowana dodatkowa część nagłośnienia. Nie jest jeszcze w pełni wysterowana, ale będzie to zrobione w najbliższym czasie. Dziękuję Michałowi Augustyniakowi, Robertowi Wnukowi i córkom za pomoc w instalacji. Za cały zestaw nagłośnienia zapłaciliśmy 1280 zł.
7.    Trwa peregrynacja Matki Bożej po naszej parafii. Dziękuję rodzinom, które przyjmują Ikonę. Proszę o modlitwę przy tej okazji za sprawy duchowe i materialne, które dzieją się w naszej parafii.
8.    Solenizantom i Jubilatom składam najlepsze życzenia.
9.    Intencje Mszalne w tym tygodniu.